LG LZ-H050GBA5  Hővisszanyerős szellőztető
  1. Centralizált Hővisszanyerős szellőztetők
  1. Hővisszanyerős szellőztetők
  2. Centralizált Hővisszanyerős szellőztetők
Item number:
LG ERV hővisszanyerős szellőztető készülék
A több mint 60 éves múltra visszatekintő LG kiváló minőségű termékeinek, úttörő fejlesztéseinek,
A 21. század számos új technológiáját és termékét ők adták a világnak.
A kép csupán illusztráció, az ár a készülék vezérléséhez szükséges távirányítót nem tartalmazza!
Kiszűri a levegőből a káros anyagokat és meggátolja a vírusok elszaporodását
Akár 39%-os energiamegtakarítást nyújt a természetes szellőzéssel szemben
Összekapcsolható légkondicionálókkal, de külön is vezérelhető
Számos funkció garantálja az energiahatékony működést
Folyamatosan friss és egészséges levegőt biztosít
1+2 év garancia a meghatározott feltételek teljesülése esetén
Energiahatékonysági osztály: B
  • Details
  • Data
Details
Műszaki adatok
Szélessége: 988 mm
Magassága: 273 mm
Mélysége: 1014 mm
Szűrők szélessége: 855 mm
Szűrők magassága: 10 mm
Szűrők mélysége: 166 mm
Szűrő mennyisége: 2 db
Szűrő típusa: Tisztítható szálas gyapjú
Légszállítás - ERV módban: 500/500/320 m3/h
Légszállítás - Bypass módban: 500/500/320 m3/h/h
Statikus nyomás - ERV módban: 150/100/50 Pa
Statikus nyomás - Bypass módban: 150/100/50 Pa
Áramfelvétel - ERV módban: 1,65/1,56/0,8 A
Tápellátás: 1 Φ, 220 - 240 V, 50 Hz
Hangnyomás - ERV módban: 57/56/46 dB (A)
Hangnyomás - Bypass módban: 37/37/28 dB (A)
Data
Gyártó:
Kína
Customer account
  • Sign In
  • Sign Up
  • My Profile
  • Cart
  • My Favorites
Information
  • Terms and Conditions
  • Privacy Policy
  • Payment
  • Shipping
  • Contact details
Széphelyi Ibolya E.V.
  • Gödöllői út 278, Mogyoród, 2146
  • info@legkondivarazs.hu
  • https://www.facebook.com/L%C3%A9gkondi-Var%C3%A1zs-309969679689491/